Budujemy dla Was od 2012 roku...

Pomoc w uzyskaniu finansowania

Marzysz o nieruchomości, w której będziesz mógł wreszcie poczuć się jak u siebie? Szukanie korzystnego kredytu spędza sen z powiek każdemu, kto rozpoczął starania o kupno domu lub mieszkania. Ogrom formalności przeraża, koszty zniechęcają do zrobienia kolejnego kroku, a dodatkowo nie ma gwarancji, że podjęte starania pozwolą na osiągnięcie celu? Omega Buildings sprawi, że wszystkie Twoje obawy zejdą na dalszy plan, a Ty będziesz mógł skupić się na tym, co najważniejsze - szukaniu wymarzonego domu lub idealnego mieszkania.

Realizujemy inwestycje mieszkaniowe, proponując finansowanie nieruchomości na korzystnych warunkach. Zwiększamy Twoje szanse na pozyskanie korzystnego kredytu na jasnych warunkach. Nasi doradcy dokładnie przedstawią Ci ofertę i związane z tym formalności tak, abyś nie miał wątpliwości, że dokonujesz słusznego wyboru. Co zyskujesz, korzystając z możliwości finansowania za pośrednictwem biura Omega Buildings?
 

Minimum formalności

Jako nasz klient otrzymujesz jasne, precyzyjnie wyłożone informacje dotyczące inwestycji, która Cię interesuje, a także sposobu finansowania, jaki proponujemy. Nie poczujesz się zagubiony w gąszczu dokumentów. Wzięcie kredytu okaże się znacznie łatwiejsze, a załatwienie formalności okrojone do minimum. Resztą zajmiemy się w Twoim imieniu.


Szybszy i korzystniejszy kredyt

Z nami możesz liczyć na bezpłatne wyliczenie zdolności kredytowej – i to jeszcze przed zakupem upatrzonego lokalu. Przedstawimy Ci Twoje możliwości finansowe, a dzięki dokładnej znajomości inwestycji przed doradców masz również szansę na szybsze otrzymanie kredytu. Bezpłatne wyliczenie zdolności kredytowej znacznie przyspieszy podjęcie decyzji o finansowaniu nieruchomości. Zapewnimy Ci także korzystne warunki finansowania.


Gwarancja zwrotu zadatku

To jednak wciąż nie wszystko – jeśli okaże się, że Twoje możliwości są niewystarczające - doradzimy co zrobić, żeby w najbliższym czasie uzyskać korzystny kredyt na mieszkanie. Co ważne, zyskujesz gwarancję zwrotu zadatku w przypadku niepowodzenia podczas procesowania kredytu. Nie musisz więc martwić się, że zainwestowane pieniądze przepadną.

Wrocław, ul. Podhalańska 1-9

Poniedziałek - Piątek : 9.00 – 17.00

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadazielona@omegabuildings.pl

570 75 92 77‬ | Marta

Wrocław, ul. Maślicka naprzeciw nr 86

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00

Ostatnia sobota miesiąca: 9:00 - 13:00 (po wcześniejszym umówieniu spotkania)

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadakolorowa@omegabuildings.pl

570 75 55 20‬ | Joanna

‭515 73 39 39‬ | Karol

Smolec, ul. Granitowa 8/1 (za halą sportową)

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Ostatnia sobota miesiąca: 9:00 - 13:00 (po wcześniejszym umówieniu spotkania)

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadasportowa@omegabuildings.pl

690 42 41 42 | Monika

570 75 50 00 | Agata