Budujemy dla Was od 2012 roku...

Osada Dębowa

Osada Dębowa

Inwestycja zrealizowana

O inwestycji

Osada Dębowa to zespół kilku budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej składających się z trzech kondygnacji oraz poddasza użytkowego. W każdej klatce budynku znajduje się 12 lokali mieszkalnych, po cztery na każdej kondygnacji. Zaprojektowaliśmy je zwracając uwagę na funkcjonalność oraz zróżnicowany metraż. Najmniejsze z nich to przytulne, dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o powierzchni od 34,81 m2 do 37,75 m2. Klientom poszukującym nieco większych mieszkań polecamy trzypokojowe o powierzchni użytkowej około 55 m2. Na drugim piętrze znajdują się bardzo ciekawe, dwupoziomowe mieszkania (od około 60 do 74 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego. Każdy z naszych lokali posiada balkon lub taras zielony. Do każdego mieszkania można dokupić miejsce postojowe zewnętrzne wyposażone w zamykany pachołek- blokadę parkingową oraz komórkę lokatorską o powierzchni 2-3 m2.

Każda klatka wyposażona jest w ekonomiczną kotłownię gazową centralnego ogrzewania  dla wszystkich mieszkań. W kotłowni znajduje się zasobnik 500 l na ciepłą wodę użytkową, która działa  w wymuszonej cyrkulacji. Każde mieszkanie wyposażone jest w  licznik wody  zimnej , ciepłej użytkowej, oraz ciepła do ogrzewania mieszkania.

Inwestycja ma zaplanowaną pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogi, plac zabaw, zieleń, oświetlenie, miejsca parkingowe, wydzielone śmietniki.

Dla wygody mieszkańców Osady Dębowej firma Omega Buildings współpracuje przy organizacji przystanku kolejowego w bliskim sąsiedztwie osiedla.
Biuro Sprzedaży

Osada Zielona

Biuro Sprzedaży logo

Wrocław, ul. Podhalańska 1-9

Poniedziałek - Piątek : 9.00 – 17.00

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadazielona@omegabuildings.pl

570 75 92 77‬ | Marta

Biuro Sprzedaży

Osada Kolorowa

Biuro Sprzedaży logo

Wrocław, ul. Maślicka vis-a-vis nr 76

Poniedziałek, Środa, Piątek: 9:00 - 17:00

Wtorek, Czwartek: 9:00 - 18:00

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadakolorowa@omegabuildings.pl

570 75 55 20 | Agnieszka

Biuro Sprzedaży

Osada Sportowa

Biuro Sprzedaży logo

Smolec, ul. Granitowa 8/1 (za halą sportową)

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadasportowa@omegabuildings.pl

690 42 41 42 | Marcin