Budujemy dla Was od 2012 roku...

Stacja PKP w Smolcu Aktualności

24 Lut 2020
Problem z parkowaniem w centrum Wrocławia? Korki przy wjeździe do miasta bezlitośnie odbierające dobry nastrój? Mieszkając w Smolcu, można zapomnieć o tych problemach. Od grudnia 2019 r. działa stacja PKP, znajdująca się przy naszych inwestycjach Osadzie Sportowej i Osadzie Oliwkowej.

Problem z parkowaniem w centrum Wrocławia? Korki przy wjeździe do miasta bezlitośnie odbierające dobry nastrój? Pośpiech i zdenerwowanie, które towarzyszy każdego dnia? Te argumenty potrafią przemówić za tym, aby nie decydować się na zakup domu lub mieszkania poza miastem. My nie znamy takich ograniczeń: tworzymy osiedla, które są doskonale skomunikowane z Wrocławiem, umożliwiając szybki, wygodny i bezstresowy dojazd do celu. Takie udogodnienie jest już dostępne na naszych osiedlach w Smolcu, gdzie wraz z końcem roku uruchomiono stację PKP.

Wygodny dojazd pociągiem do Wrocławia

Stacja PKP w Smolcu została uruchomiona w grudniu 2019 roku. Od tego momentu umożliwia dojazd do Wrocławia jeszcze szybciej i wygodniej niż dotychczas. To wspaniała wiadomość dla wszystkich osób, które uczą się, pracują i rozwijają we Wrocławiu, ale marzą o zakupie domu lub mieszkania poza granicami miasta. Pozostawienie samochodu w garażu to już nie szaleństwo, ale codzienna możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy.

Obecnie trwają pracę nad doprowadzeniem asfaltowej drogi do ul. Granitowej w Smolcu, która będzie prowadziła do stacji PKP. Dzięki temu dotarcie z osiedla na pociąg będzie jeszcze wygodniejsze. Jeśli więc wątpiłeś w to, że mieszkanie na Osiedlu Oliwkowym lub w Osadzie Dębowej ma sens – teraz zmienisz zdanie i z jeszcze większym zainteresowaniem rozważysz zakup jednej z naszych nieruchomości.

Dogodne położenie - miasto jest w Twoim zasięgu

Okolica rozwija się w świetnym tempie, a wraz z nią rośnie atrakcyjność naszych mieszkań. Osiedle Oliwkowe oraz Osada Dębowa to inwestycje, na które warto zwrócić uwagę już nie tylko ze względu na świetną lokalizację, nowoczesną architekturę i atrakcyjne warunki finansowania, ale także doskonałe skomunikowanie z centrum Wrocławia. Stacja PKP w Smolcu daje spore pole do popisu – dojazd do pracy, na uczelnię lub do kina okaże się znacznie przyjemniejszy, a Ty odkryjesz uroku poruszania się koleją. Do tak licznych udogodnień charakteryzujących nasze nieruchomości można bez obaw dołączyć tę jeszcze jedną, tak istotną dla zachowania komfortu życia.

Wrocław, ul. Podhalańska 1-9

Poniedziałek - Piątek : 9.00 – 17.00

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadazielona@omegabuildings.pl

570 75 92 77‬ | Marta

Wrocław, ul. Maślicka naprzeciw nr 86

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00

Ostatnia sobota miesiąca: 10:00 - 14:00 (po wcześniejszym umówieniu spotkania)

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadakolorowa@omegabuildings.pl

570 75 55 20‬ | Joanna

Smolec, ul. Granitowa 8/1 (za halą sportową)

Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 17:00, Piątek 8:00 - 16:00

Ostatnia sobota miesiąca: 10:00 - 14:00 (po wcześniejszym umówieniu spotkania)

Możliwość umówienia indywidualnego terminu

osadasportowa@omegabuildings.pl

570 75 50 00 | Monika